סדנת נומרולוגיה מעשית

שלום אורח |
סדנת נומרולוגיה ומנהיגות

סדנת נומרולוגיה


סדנת נומרולוגיה ומנהיגות

הירשמו למחזור יוני 2018.

לימוד נומרולוגיה

צור קשר

מלא/י פרטים ונשוב אליך בהקדם !!!

 "מיומנות ומבחן התוצאה"
פיתוח מיומנות אישית בכל תחום בחיים היא פועל יוצא של תירגול, ניסיון וידיעת הדברים. הרגע שבו התיאוריה הופכת למציאות הוא מימוש החזון, הסיפוק וההגשמה העצמית של כל אדם. מידי שנה אנשים רבים נחשפים לנומרולוגיה, כל אחד ונסיבותיו האישיות. חלקם מעז ומחליט לממש את הזכות לדעת, נרשם לקורס, עושה תיאום ציפיות ולאט לאט מבין את עיקרון הדברים ומאמץ לעצמו את מה שבאמת הוא זקוק לו. השלב הבא הוא לתת ביטוי מעשי לידע הנרכש כאשר הרוב הגדול יותר יעשה לביתו ויממש את הידע ברמה האישית או בסביבה התעסוקתית אך בתדירות נמוכה ביחס למי שהחליטו להפוך את הידע והניסיון למפעל חיים. בשני המקרים תירגול החומר הנלמד הוא המפתח להתפתחות, להעצמה והעשרה ומכאן מבחן התוצאה הוא בהתאם להשקעה האישית.

ערך מוסף
מטרת ההשתלמות היא לעורר ולרענן את החומר הנלמד תוך כדי סימולציות ובחינת נסיון העבר האישי של כל תלמיד מרגע סיום הקורס האחרון ועד כה. קבוצת הלימוד מונה כעשרה משתתפים במטרה לשמור על מיקוד, חדות ואיכות המפגשים בדרך למבחן התוצאה. זה המקום לתת ביטוי מעשי פרקטי לישום הידע הנרכש גם לאחר שנים שלא תירגלנו אבל זכרנו משהוא....

המלצת הנומרולוג אלון להט
כל אדם מגיע לשלב שבוא הוא מחפש להרחיב את הידע האישי או את מקורות ההשראה שלו ע"מ להתקדם בחייו. זה המקום הנכון לצמוח ולהתפתח תוך כדי סיעור מוחות, דיעות והשקפות בעלי מכנה משותף אחד, כולם דוברים את אותה השפה. ברמה הזו אין צורך בחיזוקים שיווקיים כי ההחלטה להעמיק או לשמר את הידע הנצבר מלמדת שהגעת לשלב הידיעה. זהו שלב שבוא הצורך להתמיד ע"מ להצליח, מקבל מקום בסדר העדיפיות האישי במטרה להטיב ולחזק את האני שלך.

סילבוס

מפגש נושא פרוט
מפגש 1 • ריענון מבנה הנומרוסקופ.
• הצבת מפה שמית.
מבנה הנומרוסקופ הוא תבנית של מספרים בעלי משמעיות שונות. נחזור ונשנן את חמשת הכללים ע"מ שנוכל לפרש נכון את הדברים. נצרף את המפה השמית ונערוך את הנתונים כך שנראה את התמונה המלאה.
מפגש 2 • אינטגרציה בין נומרוסקופ ומפה שמית. נתרגל מיקרים מן העבר, נבחן את המרכיבים התיאורטים אל מול מבחן המציאות בשטח. בדיעבד העובדות תמיד ברורות ומאפשרות לפתח מיומנות ראייה וקריאה טובים יותר על בסיס ישום המטודולוגיה.
מפגש 3 • תיזמון הוא שם המשחק.
• איבחון אישי.
נחדד את נושא העיתויים כגון מחזורי החיים, התחנות, האתגרים, הלקחים ותוכנית העבודה השנתית.
נמשיך באיבחון יעוץ והכוונה אישי ברמה הפרונטאלית ונממש את הידע עד לפרט קטן.
מפגש 4 • התאמה זוגית ומקצועית.
• קבלת החלטות.
זוגיות מזוית אחרת, נזהה את טיב היחסים וההשלכות הצפויות, נבחן אפשרויות להמלצה ושיפור מערכת היחסים. נתרגל סימולציות של קבלת החלטות אמוציונאליות וריאליות בהתאם למהות התוכן של המספרים .