סמינר נומרולוגיה מעשית

שלום אורח |
סמינר נומרולוגיה מעשית

סמינר נומרולוגיה


סמינר נומרולוגיה מעשית

12/11/2018 בראשון לציון.

לימוד נומרולוגיה

צור קשר

מלא/י פרטים ונשוב אליך בהקדם !!!

 "מיומנות ומבחן התוצאה"
פיתוח מיומנות אישית בכל תחום בחיים היא פועל יוצא של תירגול, ניסיון וידיעת הדברים. הרגע שבו התיאוריה הופכת למציאות הוא מימוש החזון, הסיפוק וההגשמה העצמית של כל אדם. מידי שנה אנשים רבים נחשפים לנומרולוגיה, כל אחד ונסיבותיו האישיות. חלקם מעז ומחליט לממש את הזכות לדעת, נרשם לקורס, עושה תיאום ציפיות ולאט לאט מבין את עיקרון הדברים ומאמץ לעצמו את מה שבאמת הוא זקוק לו. השלב הבא הוא לתת ביטוי מעשי לידע הנרכש כאשר הרוב הגדול יותר יעשה לביתו ויממש את הידע ברמה האישית או בסביבה התעסוקתית אך בתדירות נמוכה ביחס למי שהחליטו להפוך את הידע והניסיון למפעל חיים. בשני המקרים תירגול החומר הנלמד הוא המפתח להתפתחות, להעצמה והעשרה ומכאן מבחן התוצאה הוא בהתאם להשקעה האישית.

ערך מוסף
הסמינר מיועד לכל מי שלמד, יודע ועוסק בנומרולוגיה. מטרת הסמינר היא לקחת אותך לשלב הבא הרבה מעבר למה שהידע והניסיון שלך מכירים. זה המקום לשפר ולהעצים את היכולת המקצועית שלך, ליעל באופן משמעותי את שיטת העבודה וההתיחסות לעולם המספרים באמצעות סימולציות ובחינת ניסיונך האישי. קבוצת הלימוד מונה כעשרה משתתפים במטרה לשמור על מיקוד, חדות ואיכות המפגשים בדרך למבחן התוצאה. זה המקום לתת ביטוי מעשי פרקטי לישום הידע הנרכש דרך זויות ראייה הרבה יותר מנוסות ומחודדות גם אם חשבת שאין יותר מה לחדש לך ....

המלצת הנומרולוג אלון להט
כל אדם מגיע לשלב שבוא הוא מחפש להרחיב את הידע האישי או את מקורות ההשראה שלו ע"מ להתקדם בחייו. זה המקום הנכון לצמוח ולהתפתח תוך כדי סיעור מוחות, דיעות והשקפות בעלי מכנה משותף אחד. בסמינר כולנו דוברים את שפת המספרים והתכנים שמועברים עוסקים בהיבט הפרקטי והמעשי. ברמה הזו אין צורך בחיזוקים שיווקיים כי ההחלטה להעמיק או לשמר את הידע הנצבר מלמדת שהגעת לשלב הידיעה. זהו שלב שבוא הצורך להתמיד ע"מ להצליח, מקבל מקום בסדר העדיפיות האישי במטרה להטיב ולחזק את היכולת המקצועית שלך.

סילבוס

מפגש נושא פרוט
מפגש 1 • איבחון מבנה הנומרוסקופ.
• חמשת המפתחות.
מבנה הנומרוסקופ הוא תבנית של מספרים בעלי משמעיות שונות. נבצע איפיון של חמשת המפתחות ע"מ שנוכל לפרש נכון את הדברים לפני ביצוע האיבחון הנומרולוגי בפועל. נלמד ונבצע אינטגרציות וניהול הסתברויות.
מפגש 2 • עד כמה באמת ניתן לשנות ולהשתנות.
• זכות הבחירה או משחק ידוע...
נתרגל הדמיה שעוסקת בזיכרון תבניתי וביכולת להשתנות ולשנות. נבחן את המרכיבים התיאורטים אל מול מבחן המציאות בשטח. בדיעבד העובדות תמיד ברורות ומאפשרות לפתח מיומנות ראייה וקריאה טובים יותר על בסיס ישום המטודולוגיה.
מפגש 3 • הדרך למימוש תלויה בתיזמון.
• הרומן שלי עם עצמי ועם האחר.
נחדד את נושא העיתויים כגון מחזורי החיים, התחנות, האתגרים, הלקחים ותוכנית העבודה השנתית.
נשלב סדר תוכנית שנתית אל מול מפת התרחישים והמאורעות עפ"י אותיות השם המלא. נעסוק בזוגיות מזוית אחרת, נזהה את טיב היחסים וההשלכות הצפויות ונבחן אפשרויות המלצה לשיפור הידע עד לפרט קטן.