קורס נומרולוגיה מתקדמים

שלום אורח |
לימוד נומרולוגיה למתקדמים

לימוד נומרולוגיה


נומרולוגיה מעשית וסוד האותיות

הקורס הקרוב, דצמבר 2018 ביבנה הירוקה.

לימוד נומרולוגיה

צור קשר

מלא/י פרטים ונשוב אליך בהקדם !!!

 "נפלאות המספרים"
מאחדים כוחות לגילוי וזיהוי המהות הנסתרת מן העיין... מיועד לבוגרי קורס נומרולוגיה למתחילים, לאנשי מקצוע שעוסקים ו/או בדרך לעסוק בתחום הנומרולוגיה ולמי שלמדו במוסדות לימוד אחרים. הקורס כולל 10 מפגשים, שעתיים מלאות לכל מפגש ועוסק במהות המעשית של הנומרולוגיה. האותיות והמספרים מתאחדים ויוצאים למפגש מרתק שבסופו ניתן לראות את הגלוי והסמוי שבאדם ובהשתלשלות מאועות חיו לפרטי פרטים. כל מה שלא נגלה באמצעות הנומרולוגיה הקלאסית נוכל לזהות באמצעות מיפוי שמו של האדם. השיטה משלבת את סוד האותיות וחכמת המספרים ומעצימה את יכולת זיהוי המאבחן לרדת לרמת דקויות מדהימה. זוהי טכניקה מאוד ידידותית למשתמש והיא תוצר של מחקרים סטטיסטים רבים שתועדו בשני העשורים האחרונים ועדיין ממשיכים להתעדכן עד היום.

ערך מוסף
הקורס מועבר בקבוצות של 10 משתתפים במטרה לשמור על יחס אישי צמוד. הוא מיועד למי שמעוניינים להעמיק את הידע ולהרכיב את ארגז הכלים המקצועי מעבר לנומרולוגיה הקלאסית... טוב מאוד לאנשי שיווק ומכירות, לאנשי שירות פרונטאלי, לרכזי כוח אדם והשמה, למורים ולמטפלים בשיטות שונות למנהלים בכל הרמות ולבעלי עסקים.

המלצת הנומרולוג אלון להט
מימוש הזכות לדעת לחקור ולהעמיק תורמת פעמים רבות למי שמתקשה למצוא את דרכו בין אם מדובר בצעיר או מבוגר חזק או חלש. כאיש מקצוע שהחל את דרכו הנומרולוגית בארצות הברית ולמד את יסודות הנומרולוגיה המערבית אצל גדול המורים והמרצים, אני מעריך שלא הייתי מצליח לתת תשובות ופתרונות לסובבים אותי ברמה כה מעמיקה, אלמלא נחשפתי "לסוד האותיות". מדובר בשיטת מיפוי ואבחון שהעצימה את יכולתי המקצועית לרדת לפרטים ולזהות מצבים שאינם נראים לעיין במבט ראשון. כמי שראה אלפי מפות נומרולוגיות לפני ואחרי, אין ספק שזה עושה את ההבדל.
מאבחן מקצועי הוא מי שיודע ומסוגל לזהות מצבים ולתת המלצה אוביקטיבית שתאיר את דרכו של האחר ותקנה לו כלים למימוש החלטותיו באשר הם. לעיתים הנומרולוג מהווה גורם משפיע וכדי לעשות את זה נכון הוא חייב לדעת לראות את השלם ולא חלקים ממנו. השילוב של הנומרולוגיה הקלאסית יחד עם "סוד האותיות" מהווה כלי אולטימטיבי בעל יכולת, כח ועצמה רבה. מכאן ברצוני לברך ולאחל בהצלחה לכל מי שהחליט שהוא רוצה לדעת יותר...

סילבוס

מפגש נושא פרוט
מפגש 1 • מבוא לאבחון אישי.
• אתיקה מקצועית, יחסי מאבחן מאובחן.
אלוהים לא משחק בקוביות עם העולם וגם אנחנו לא!!! מהם גבולות המותר כיועצים ועד כמה מעורבותינו משפיעה על האחר? האם מחובתינו לקחת אחריות או לגלגל אותה על האחר?...
מפגש 2 • ניתוח מבנה הנומרוסקופ.
• בנית מפה שמית.
מבנה הנומרוסקופ הוא תבנית של מספרים בעלי משמעיות שונות. מחובתו של הנומרולוג לקרוא, להבין ולפרש נכון את הדברים ע"מ שיוכל לכוון וליעץ לאחר מבלי להוליך אותו שולל ח"ו. בשיעור זה נלמד על חשיבות המפה השמית וכיצד עורכים אותה.
מפגש 3 • אינדקס תרחישים ומאורעות.
• אפיון מפה שמית.
שמו המלא של האדם מהווה מרכיב חשוב בעריכת המפה השמית שבאמצעותה נזהה תרחשים ומאורעות בהתאם לניתוח הסתברויות ייחודי. כל זאת במקביל למפה הנומרולוגית שיחדיו מהווים כלי איבחון מושלם.
מפגש 4 • אינטגרציה בין נומרוסקופ ומפה שמית. טרם קבלת החלטה והוצאתה אל הפועל נלקחים בחשבון עשרות משתנים ומרכיבים שחלקם רציונאלים וחלקם אמוציונאלים. השילוב של עולם המספרים וסוד האותיות לוקח אותנו למימד מעמיק שמשנה את כל תמונת המצב ומאפשר לקבל החלטות נכונות וטובות יותר.
מפגש 5 • סימולציה והכנה לקראת איבחון אישי. רגע לפני שיוצאים לדרך נסגור קצוות ונבצע מספר סימולציות ברמה התיאורטית ונוודא שיש בידנו את כל המידע הנחוץ לקראת האיבחון האישי הראשון.
מפגש 6 • איבחון אישי. פגישת איבחון יעוץ והכוונה והפעם נפגוש באישיות ברמה הפרונטאלית ונממש את כל מה שלמדנו עד לפרט הכי קטן תוך הפעלת שיקול דעת והקשבה למאובחן וליתר חברי הקבוצה.
מפגש 7 • התאמה זוגית ומקצועית.
• תוכנית שנתית ולוח השנה העברי.
זוגיות!!! הנושא שמעסיק כל אדם הוא שותפות בינאישית ברמות שונות. נלמד לזהות מהוא טיב היחסים הראוי תוך ניתוח הסתברויות מדויק שמאפשר לצפות מראש את קו מערכת היחסים ולאן פניה בטווחי זמן משתנים .
מפגש 8 • תרגול מפות ואינטגרציית הסתברויות. פרקטיקה, פרקטיקה ועוד פרקטיקה זה המפתח להבנת החומר ויישום השיטה. בשיעור זה נעלה דוגמאות אישיות שלכם ונלמד לפרש את העבר במטרה ליצור את ההווה ולתכנן את העתיד.
מפגש 9 • מאסטר קלאס. מכל מלמדי השכלתי... מאסטר קלאס הינו שיעור שבו ניתנת לתלמידים ההזדמנות לצפות באיבחון שנעשה ע"י המורה בזמן אמת. אין כמו מראה עיניים ומשמע אוזניים...
מפגש 10 • מתנה אישית וחלוקת תעודות. מתנות קטנות... מבחן וארטג עוסק בתיאור המצב הריגשי בהווה בהתאם למציאות, המחוייבויות וההתחייבויות האישיות. לאחר שנלמד לזהות ולפרש את תוצאות המבחן נסיים בחלוקת תעודות.